niedziela, 3 czerwca 2012

Mamo, Dasz radę! - sprawdź czy wygrałaś :)

Macierzyństwo to niełatwe życiowe zadanie stawiane kobiecie, z tym zgodzi się chyba każda mama. To mieszanka palety uczuć, od tych najcięższych, do tych najpiękniejszych. Możemy umieścić tutaj każdą emocję, a będzie ona zgodna ze słowem macierzyństwo. Ból, radość, strach, miłość, niewinność, smutek, zakochanie - to tylko część z wywoływanych stanów ducha, spowodowanych posiadaniem dziecka. I to jest właśnie piękne, ta ambiwalentność uczuć, które po zmieszaniu i tak na końcu dają jedno - BEZGRANICZNĄ MIŁOŚĆ DO DZIECKA :)))

Takie nasunęło mi się przemyślenie po przeczytaniu Waszych konkursowych zgłoszeń. Posiadanie dziecka wywołuje w nas niezliczoną ilość uczuć, bywają chwile gorsze i lepsze, ale wystarczy tylko spojrzeć na uśmiech Malutkiej Istotki, by na nowo odnaleźć w sobie pokłady nowej energii. I my już to wiemy, natomiast jedna z naszych koleżanek - Na Zielonym Wzgórzu - (która wzięła udział w konkursie) jest dopiero na początku swojej przygody z macierzyństwem. 


I właśnie dziś chciałam ją nagrodzić książką Pani Doroty Smoleń pod tytułem "Mamo, Dasz radę! Macierzyństwo od A do Z" ufundowaną przez Wydawnictwo Pestka. Jestem przekonana, że praktyczne wskazówki i porady przydadzą się jej w macierzyńskim starcie. Myślę, że zrozumiecie mój wybór, w końcu my Mamy, musimy sobie pomagać :) 

Wszystkim Wam serdecznie dziękuję za wzruszające wpisy i udział w konkursie, a zwyciężczynię proszę o kontakt na maila: mtotowangu@wp.pl lub przez facebooka. Olbrzymie gratulacje! :) Zachęcam do śledzenia bloga, bo to nie koniec niespodzianek! :)))

***


8 komentarzy:

 1. gratluje Ani :)

  OdpowiedzUsuń
 2. gratuluję! Może następnym razem się uda :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojejku, ale się cieszę, nawet nie myślałam że mój komentarz będzie wzięty pod uwagę w konkursie,tak po prostu chciałam się podzielić swoimi przemyśleniami. Bardzo dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super, że udało nam się zrobić taką miłą niespodziankę z rana :) Pozdrawiam i gratulacje!!! Czekam na kontakt :))))

   Usuń
  2. już mam maila z danymi - książeczkę prześlę jutro z samego rana :) pozdrawiam :)

   Usuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :)