poniedziałek, 2 lipca 2012

Energia jest w nas! :)))

Wiecie co jest piękne w blogowaniu? To, że dzięki niemu, można być częścią czegoś wielkiego i wspaniałego, tak jak to miało miejsce np. w przypadku wspierania naszych nadbałtyckich fok. Uwielbiam angażować się w akcje charytatywne i przy pomocy bloga informować Was o nowych szczytnych celach. Wierzę, że dobro po jakimś czasie powraca do człowieka, dlatego staram się każdego dnia uczynić coś dobrego dla ludzi. Niekoniecznie musi to być coś wielkiego, czasami wystarczy zwykły gest, rozmowa, czy zwyczajne dotrzymanie komuś towarzystwa. Tak naprawdę okazji do czynienia dobra jest naprawdę bardzo wiele i dzisiaj chciałam Wam przedstawić jedną z takich możliwości.

Tak się składa, że kilka dni temu zostałam poproszona o wsparcie, a tym samym objęcie patronatu nad kolejną, bardzo szczytną akcją - AKCJĄ WSPIERANIA RODZINNYCH DOMÓW DZIECKA. Oczywiście bez dwóch zdań zgodziłam się promować akcję i w dniu dzisiejszym pragnę zachęcić Was do wzięcia w niej udziału, tym bardziej, że sprawa jest dziecinnie prosta. Wystarczy tylko zarejestrować się w serwisie akcji na stronie http://www.energiajestwnas.pl/ i tym samym stać się cząstką czegoś naprawdę wielkiego. A czego? Otóż każda osoba zarejestrowana w serwisie to dodatkowy głos, a 10 000 głosów to przekazany jeden zestaw super-energooszczędnych sprzętów AGD marki Siemens (pralka, zmywarka oraz lodówko-zamrażarka) dla wybranego przez Fundację Świętego Mikołaja rodzinnego domu dziecka! 

Akcja ma dodatkowy edukacyjny wymiar - uczy dorosłych, a przede wszystkim dzieci, jak oszczędzać energię i racjonalnie ją wykorzystywać, a także jak ochraniać nasze środowisko każdego dnia.

http://www.energiajestwnas.pl/
  
Inicjatorem oraz sponsorem akcji jest marka Siemens, która jest liderem w produkcji super-energooszczędnego sprzętu AGD. Akcja trwa do końca 2012 roku, dlatego wraz z Czekoladką nawołujemy - rejestrujcie się, polecajcie akcję i namawiajcie znajomych do wzięcia w niej udziału. Razem możemy więcej! :)))


A na dowód, że cała akcja nie idzie na marne polecam relację z wręczenia pierwszego zestawu AGD  przez markę Siemens oraz Borysa Szyca rodzinie Lewickich. 

http://www.energiajestwnas.pl/relacje/action,get,id,21,t,relacja-z-wreczenia-sprzetu-siemens-rodzinnemu-domowi-dziecka-w-nowym-bronowie.html

Więcej o akcji można dowiedzieć się także z Facebooka -
https://www.facebook.com/SiemensHomePolska

Pamiętajcie - Energia jest w nas, dlatego pomagajmy! :))) 

***

7 komentarzy:

 1. Zarejestrowana (: udostępnione (:

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. super! oby więcej takich osób :)

   Dziękujemy :)

   Usuń
  2. Z moich znajomych z FB już 2 osoby przyłączyły się do akcji (: mam nadzieję, że z czasem będzie ich więcej (:

   Usuń
  3. oby było ich więcej. naprawdę fajna akcja, więc warto polecać :) ciekawa jestem czy nam się uda :D jak myślisz? ja też udostępniłam na fb :)

   Usuń
  4. Myślę, że mamy spore szanse (:

   Usuń
 2. Oczywiście wspieram i popieram!!! :))
  Link udostępniony na fb...

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :)