niedziela, 6 maja 2012

Klockowe wyniki giveaway '100'.

Ajć. Wspominałam nie raz, że nienawidzę niepunktualności, a teraz sama muszę się przyznać, że niepunktualna byłam. Przepraszam Was najmocniej za to opóźnienie, ale niestety nie miałam na nie wpływu - siła wyższa. W ramach rekompensaty postanowiłam nagrodzić nie jedną, a dwie osoby biorące udział w rozdaniu. 


A oto jak przebiegał wybór zwycięzców. W dzisiejszych wynikach rozdania główna rola, poza Czekoladką i Mamą, przypadła kolorowym klocuszkom, które zostały ponumerowane przy pomocy naklejek i czerwonego pisaka :)Każdy ponumerowany klocek odpowiadał kolejno regulaminowym zgłoszeniom pod giveaway'ową notką. Zadaniem Czekoladki było wybranie spośród rozsypanych  na świnkowym kocyku numerków, jednego odpowiadającego zwycięskiemu komentarzowi.


Pierwszym szczęśliwcem, który trafił w Czekoladową łapkę okazał się klocek numer 12, czyli komentarz iwko24! Jest to o tyle zbieg okoliczności, że sama od początku planowałam podarować Iwonie niespodziankę z racji tego, iż to właśnie ona była 100 fanem naszego facebook'owego profilu. Dlatego niesamowicie się cieszę, że to właśnie Iwona także została wybrana przez Czekoladkę. Serdecznie gratuluję i proszę o przesłanie danych do wysyłki niespodzianki :)))


Jako drugi z kolei klocuszek, który zrobił na Bartusiu największe wrażenie był ten z numerem 6 - komentarz bożi! Hihihi, jak widać Czekoladka poczuła Afrykańską więź i wybrała Mamę Karmelkowego Kolegi :) Serdecznie gratuluję i również proszę o adres do wysyłki. 


Serdecznie dziękuję wszystkim za przemiłe komentarze na temat naszego Czekoladowego bloga oraz za udział w rozdaniu. Zwyciężczynią z kolei ślę szczere gratulacje oraz tanzańskie upominki :)))) Kochani, to nie koniec niespodzianek, w nadchodzącym tygodniu też będę mieć dla Was mały konkursik z nagrodami :))) Śledźcie nas uważnie :) Buziaki :)))

***

7 komentarzy:

 1. Gratuluję zwycięzcom!!Bartulek wiedział kogo wybrać hihi :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również gratuluję wygranym :) i muszę Ci napisać, że Czekoladka ma przepiękny kocyk w świnki hehe :D kolorowość kloców wygląda pięknie na tle jego różowatości :P uściski dla Was :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. prawda, że śliczny :) heh prezent od cudownych Cioć Czekoladki ;)))) Buziaki Sylwuś :*:*:*:*:*

   Usuń
 3. serdecznie gratuluję zwyciężczyniom ;))

  OdpowiedzUsuń
 4. O matko,naprawde wygrałam?:D ah ah :)
  Wysle dane na fb :)
  Dziekuje Ci Bartusiu! :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :)