sobota, 21 stycznia 2012

Wyjątkowy dzień.

Czekoladowa Babcia. To ją wybrałem sobie w niebie. Pan Bóg pokazywał mi mnóstwo zdjęć, oglądałem, analizowałem, sortowałem i rozpatrywałem kandydatury pod każdym względem. W sekrecie powiem Wam, że najważniejsze postanowienia zapisane są w kontrakcie, ale one objęte są tajemnicą, więc ciii. O szczegółach wiem tylko ja i Babcia, ekhm chociaż Babcia mówi, że zapomniała okularów podpisując go, więc nie jestem pewien czy zna te szczegóły. Hyhy. Już wtedy wykazałem się sprytem. Wiedziałem co czynię, widząc, że nie ma ich na nosie. Postarałem się, żeby najważniejsze sprawy zapisane były drobnym maczkiem. Dzięki temu, teraz bez obaw mogę wykorzystywać jej dobroć. Mogę spędzać całe dnie w bezpiecznych Babcinych objęciach, kichać kaszką, pluć nią, a nawet wycierać o Babcine włosy. Rzucanie smoczkiem o podłogę? Czemu nie. Przecież i tak kochana Babcia mi go poda. Czasami boję się, że przesadzę i wywołam złość w Babci, ale dziwnym trafem nigdy się to nie zdarza. (Babciu, chciałbym, żebyś wiedziała, o ile to czytasz, że ja nie robię tego, dlatego, że Cię nie kocham, to tak nie jest. Kocham Cię całym moim czekoladowym serduszkiem). Wiecie co jest najfajniejsze? Kiedy jestem bardzo zmęczony i nie umiem usnąć, wszyscy tracą do mnie cierpliwość, to nie kto inny, jak moja Babcia przytula mnie do swojego serduszka, głaszcze, całuje i opowiada mi sekretne historie i  wtedy jakoś łatwiej mi usnąć. Ach. Co ja bym zrobił bez tej mojej Babci? Toż to Anioł, a nie człowiek. Babciu kochana, kocham Cię z całego serca, i dziękuję Ci za to, że codziennie uczysz mnie nowych rzeczy, za to, że pokazujesz mi jaki ten świat jest piękny, za to, że dzielisz się ze mną swoimi doświadczeniami, i w końcu najważniejsze -  za to, że JESTEŚ ze mną i dla mnie. 

Twój kochany Diabełko-Aniołek,
Bartłomiej Simiyu J. :)))))PS. Hihihi... Pamiętasz Babciu? To wtedy, w trzeciej dobie życia zdobyłem Twoje serce moim uśmiechem nr 456 :) Dobry byłem, co nie? I niech mówią, żem nie Król ;) Kocham Cię :*

***

9 komentarzy:

 1. Piękny list :) Pozdrawiamy!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Miłość mojego życia <3
  Mój Wnusio <3

  OdpowiedzUsuń
 3. aż mnie ww pewnym momencie dreszcze przeszły :) piękny list.

  OdpowiedzUsuń
 4. Taka Babcia to prawdziwy skarb :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Babcia - skarb i Wnusio - Jesteście bardzo drogocenną rodzinką - Buziaki kochana - pięknie życzenia:D

  OdpowiedzUsuń
 6. Super!! Na pewno Bartuś myśli tak samo :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale świetnie napisane. Wyjątkowy prezent na dzień babci. A dla Czekoladowej babci życzymy zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :)