sobota, 3 listopada 2012

Mama robi mostki, a Czekoladka...

skacze pod niebiosa. I to dosłownie. Ale może najpierw o mostkach. Mama, czyli ja, podczas codziennych wygłupów z Synem i Mężem, wpadła na pomysł rozruszania (jeszcze nie takich starych) kości. Pierwsza próba na miękkim łóżku nie była w pełni satysfakcjonująca, ale już na twardych płytkach poszło jako tako. Oczywiście całej "operacji" towarzyszył pisk Małej Czekoladki i śmiech Dużej z powodu strzelających kości żony. No cóż... Po paru próbach mogę pochwalić się, że mostek "prawie" mi wyszedł. Trzeba jeszcze popracować nad rękami i będzie miodzio. Super ćwiczenia na bolące plecy i kręgosłup. Wiem, że brzmi to dziwnie, ale to naprawdę działa. Sama spróbowałam i czuję, że plecy bolą mnie zdecydowanie mniej. Nawet masaż Dużej Czekoladki przy tym to pikuś :D Więcej o mostkach po kliknięciu w fotkę.


No, ale ja nie chciałam tutaj pisać o sobie, tylko o Synku. No więc, moje dziwne wygibasy tak nastroiły pozytywnie Czekoladkę, że ten nagle, ni z tego ni z owego odkrył radość z podskakiwania z jednoczesnym oderwaniem obu stóp. Normalnie zaskoczył mnie tym niesamowicie. Do tej pory, owszem, podskakiwał, ale a to z jednej, a to z drugiej nóżki, a dzisiaj zwyczajnie podskoczył do góry, jak sprężynka. Ach. Jestem dumna z tego mojego Czekoladowego Kangurkach :) Ile miał przy tym zabawy to szok (niestety nie umiem uwiecznić tego na fotce :/). Potem zadowolony prezentował swoje podskoki przed Tatą i Babcią :) Ciekawa jestem, co nowego zaprezentuje przed Dużą Czekoladkę po powrocie z Tanzanii :))))

***


5 komentarzy:

 1. Super Bartulek! Ale to musiało niesamowicie wyglądać, mama na pewno baardzo dumna:) I jaka kondycja fiu fiu:))

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja ostatnio kombinowałam ze świecą. Ale cóż, starość nie radość. Całkiem do pionu już się nie podniosę... ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie no kondycji tylko pozazdrościć :) ale faktycznie mostek robi bardzo dobrze na plecy :P

  Ps. Wróciłam na bloga więc zapraszam moja-mala-rodzinka.blogspot.com Jeśli nie masz przypadkiem dostępu domojego bloga napisz na maila ania0240@wp.pl to wyślę zaproszenie :)

  Pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie! Gratuluję i też ćwiczę

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :)