czwartek, 4 października 2012

Stres.

No to oficjalnie ogłaszam wszem i wobec, że zaczynam się stresować. Czyżby październik miał być miesiącem największych nerwów? Hmmm... Chyba tak. Najpierw przesłuchanie, jutro szczepienie, a za niecały tydzień obrona. Sama nie wiem, które z tych wydarzeń najbardziej mnie przeraża(ło). Chociaż, chyba najbardziej przeraża mnie jutrzejsze szczepienie. Wiem, jak wyglądało ostatnio i wiem, jak będzie wyglądać jutro. Najbardziej boję się samego momentu wbijania igły. Ranyyy, znowu będę miała łzy w oczach. Wiem, wiem. Panikuję, ale naprawdę nie umiem patrzeć na płaczącą Czekoladkę. O ile jego buntowniczy płacz wzbudza we mnie większą stanowczość, o tyle płacz ze strachu i bólu mnie wewnętrznie rozrywa. Na szczęście będę mieć do pomocy Dużą Czekoladkę, więc wspólnymi siłami jakoś to przetrwamy. Musimy.

A jeśli chodzi o samą obronę. Owszem stresuję się, ale zawsze przed egzaminami, jak mantrę powtarzam - "Poród przetrwałaś, to i to przetrwasz. To jest pikuś. Tylko myśl, myśl i myśl...". Nie mniej jednak, proszę Was o dobrą myśl w te stresujące dni.

http://www.osilowni.pl/dieta/cos-na-stres-oczywiscie-dieta/***

16 komentarzy:

 1. trzymam kciuki :* za wszystko. U nas jak zwykle po szczepionkowa gorączka i wymioty :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. współczuję. mam nadzieję, że już jest lepiej. uściski dla Was! *

   Usuń
 2. trzymam kciuki ;) u mnie podobna mantra na wszystko ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hihi, czyli nie tylko ja tak mam :D poród pokazał mi, że wszystko jest do przeżycia :D

   Usuń
 3. Trzymam kciuki! Dacie radę ze wszystkim, macie siebie nawzajem i to jest Wasza siła!

  OdpowiedzUsuń
 4. Co do szczepienia, to intensywnie myśl, że to dla zdrowia Czekoladki :) A co do stresu przed obroną? Strach ma wielkie oczy :) Jestem już po 3 obronach, a przede mną za jakiś czas będzie kolejna obrona. Zdolna bestia z Ciebie, wszystko pięknie zdasz na 6 z plusem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. heh, każdy mi powtarza, że to tylko formalność, ale jednak stres i tak jest. Wow, tyle obron już za Tobą :D podziwiam :) hihi, i kto tu jest zdolniach ;>

   Usuń
 5. Obrona to właściwie formalność, którą niestety trzeba zaliczyć.... a na jaki temat piszesz/łaś pracę?:) trzymam kciuki, powodzenia!!:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. teoretycznie formalność, ale jednak stresik jest. a co do tematu, pisałam o swoim regionie na bazie źródeł archiwalnych z lat 1910 - 1949 :)

   Usuń
 6. Mam nadzieję, że stres szybko minie. Zaczęłam się teraz zastanawiać jak sama poradzę sobie ze szczepieniami syna... Na razie nie myślę o tym.
  A jeśli chodzi o obronę, to faktem jest, że to tylko formalność, kto ma lepiej znać swoją pracę, jak jej autor? Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co racja to racja. Chociaż i tak muszę sobie przypomnieć te moje wypociny :)

   A co do samodzielnego szczepienia, z perspektywy czasu stwierdzam, że z takim małym dzidziusiem jest łatwiej, niż ze świadomym maluchem :( nie mniej jednak, wiem, że łatwo nie jest. powodzenia! :)

   Usuń
 7. A po stresach przyjdą same radości

  OdpowiedzUsuń
 8. Stres to jest cos co mozna przetrwac, a jesli ma sie do pomocy Duza Czekoladke to dacie rade :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. masz rację. Pomoc Męża okazała się nieoceniona :)

   Buziaki dla Was :)

   Usuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :)