wtorek, 1 stycznia 2013

Bum, bum! Patrz! :)

Witamy serdecznie w 2013 roku :) Bez kaca, bolącej głowy i brzucha :) Ach, cudowne uczucie :) W tym roku {zresztą podobnie było i rok, i dwa lata temu} przywitałam Nowy Rok z Czekoladką u boku. Pozornie wydawać by się mogło, że było tak samo, jak rok, czy dwa lata temu, ale zapewniam Was, że ten Sylwester był wyjątkowy. Dlaczego? Już wyjaśniam. Otóż w tym roku, Czekoladka był w pełni świadomy powagi sytuacji - tańczył, śpiewał, pił 'soczko-szampana' i wypatrywał na niebie tęczowych barw fajerwerków. Z tymi fajerwerkami to jest w ogóle osobna historia. Od kilku dni {niemogący się doczekać Nowego Roku} ludzie wypróbowywali sztuczne ognie. Czekoladka słysząc odgłos wybuchającej fajerwerki z zaciekawieniem podbiegał do okna i wytężał wzrok w poszukiwaniu źródła dźwięku. Każdorazowo, Mama lub Babcia tłumaczyły Bartusiowi, że wielkie strzelanie dopiero przed nami {sądzę, że te słowa jeszcze bardziej rozbudzały Czekoladkową ciekawość}.  I w końcu się doczekaliśmy - wszyscy, łącznie z Czekoladką, który nawet nie myślał, by iść spać. Tak jak wspominałam na początku, rytmicznie podskakiwał i wyginał się w rytm sylwestrowych hitów Polsatu i TVP2, popijał soczek ananasowo - brzoskwiniowy - jednym słowem impreza na całego. Tuż przed północą usadowiliśmy się w naszym punkcie dowodzenia tj. przy oknie i wypatrywaliśmy światełek na niebie. Na każdy huk Czekoladka wołał: "Bum, bum! Patrz! Ściela!" {hehe, co najmniej jakby Mama i Babcia po raz pierwszy widziały sztuczne ognie :D}. To jego 'patrz' było naprawdę urocze. Uwielbiam, jak Bartunia chce pokazać najbliższym to, co wg niego jest warte zobaczenia :).
Chwilę po północy, gdy wszyscy złożyliśmy sobie życzenia {z Tatą złożyliśmy sobie życzenia 2h wcześniej, gdyż w Tanzanii Nowy Rok przyszedł wcześniej ;)}, Bartunia przyłożył głowę do Maminego ramienia i przy świetlistych promieniach fajerwerków usnął jak niemowlak! Wow. Czyżby Nowy Rok był zapowiedzią bezproblemowego zasypiania? I hope so :) 

Tak w skrócie wyglądał nasz trzeci wspólny Sylwester :)

Kochani, z okazji Nowego Roku życzę Wam samych radosnych chwil, sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym oraz dużo, dużo zdrówka dla Was i Waszych rodzin. Niech ten 2013 rok będzie rokiem pozytywnych wydarzeń :)
***

1 komentarz:

Dziękuję za wszystkie komentarze :)