sobota, 27 lipca 2013

Dziś Afryka przyjeżdża do nas :)

Dzień rozpoczął się przyjemną pogawędką z Mężem. Synek w końcu mógł zaprezentować swoje zdolności recytatorskie i muzykalne, czyli: ślimak pokaż rogi, babko, babko udaj się, twinkle twinkle little star, i love you - wersja Barneya, hmmm... i coś tam jeszcze było, ale nie bardzo pamiętam. Uwielbiam takie poranki, chociaż nie ukrywam, że wolałabym je spędzać nie na Skypie, ale we własnym łóżku z Mężem i Synkiem u boku. No cóż. Nie można mieć wszystkiego. Wierzę, że wszystko idzie ku lepszemu. Ostatnio jestem optymistką, więc stąd ta wiara w pozytywne zmiany :) 


Nie wiem, czy dobrze widać na fotkach, ale zarówno Mała Czekoladka, jak i Duża, mają charakterystyczną literkę M na swoich dłoniach. Śmiejemy się z Mężem, że to ich znak miłości :) Nie ważne jak daleko są od siebie, zawsze będą się kochać i wspierać :) 

Co dzisiaj mamy w planach? Festiwal afrykański - mam nadzieję, że upał troszkę zmaleje i będziemy mogli w spokoju napawać się tymi emocjami :) Ciekawe kogo dzisiaj uda się nam tam spotkać. Wiem, że moją koleżankę z uczelni na bank, ale czy jeszcze kogoś? :) A może ktoś z Was się wybiera na Pustynię Błędowską? Jeśli tak, to do zobaczenia wkrótce - tj. gdy Mały Czekoladowy Golaskowy Brzuszek wstanie z popołudniowej drzemki :)

***

7 komentarzy:

 1. Widać to M,widać ;) Miłej zabawy! Podziwiam Was,ja z ledwością przeżyłam miesiąc rozłąki i myślałam,że oszaleję. Nie było dnia bez łez...

  OdpowiedzUsuń
 2. ja to slepa jestem i nie widze :(, ale wirze ze jest bo w koncu M jak Milosc ta ktora Was laczy, ta ktora ich laczy

  OdpowiedzUsuń
 3. Może się wybierzemy, bo jeszcze tam nie byłam! Ja tam widzę M:)

  OdpowiedzUsuń
 4. 'czekoladka pali papierosy' :D hihihi bardzo fajna notka :P i faktycznie, lepiej bedzie jak babcia rzuci, i to dla niej! :)
  bardzo fajny blog a literki M na dłoniach Twoich mezczyzn owszem, widoczne ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Sama bym chętnie w takim festiwalu wzięła udział :)
  A literka M jest super :D
  Pozdrawiam,
  Monika

  OdpowiedzUsuń
 6. ale fajnie macie, tylko pozazdrościć :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :)