czwartek, 17 stycznia 2013

Bye bye Bronek! :)

No i po krzyku. Oficjalnie zakończyłam życiową przygodę zwaną studiami. Wczoraj razem z Czekoladką i Babcią Czekoladki odebrałam dyplom magisterski. Oczywiście nie obyło się bez małych komplikacji, ale jak zwykle mogłam liczyć na dobre serce Pani z Dziekanatu. Co jak co, ale tej kobiecie zawdzięczam naprawdę dużo :) Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

Dyplom odebrany, Czekoladka zadowolona z możliwości obserwowania nadjeżdżających i odjeżdżających tramwajów. Dodatkowym udogodnieniem podczas podróży samochodem były roboty drogowe, a co za tym idzie mnóstwo koparek, traktorów, spychaczy, dźwigów i innych dużych, warczących samochodów. Udało nam się nie spać w samochodzie, dzięki czemu dzień nie uległ zaburzeniu.

Pod uczelnią pamiątkowe zdjęcie pod biednym Bronkiem, który po obronach zawsze dostaje po nosie korkami od szampana :) U nas szampana nie było, ale foteczka musiała być. Pomyśleć, że na studia magisterskie dostałam się z Czekoladką w brzuszku, a skończyłam je z Czekoladką pod Bronkiem. Ach ;)Bye bye AWFie. Bye bye Bronku :) Fajnie było, ale się skończyło. Czas na nowy rozdział w życiu - tanzańsko - polski :)

***

7 komentarzy:

  1. gratuluje kochana:):):)

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratuluję serdecznie :) O tradycji otwierania szampana z korkiem w Bronka nie słyszałam - nie ta uczelnia, nie to miasto. Pozdrawiam Pani Magister ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :)