poniedziałek, 12 listopada 2012

Incy Wincy Spider.

Wierzycie w znaczenie snów? Ja teoretycznie nie wierzę, a w praktyce i tak myślę o tym całymi dniami. Zawsze, gdy pamiętam co mi się śniło, sprawdzam znaczenie poszczególnych elementów snu w senniku. Kiedyś czyniłam to w senniku mojej przyjaciółki, a teraz robię to online. Strona internetowa nie ma większego znaczenia, bo praktycznie na każdym piszą to samo.

Dlaczego o tym piszę? Dzisiaj nad ranem miałam dziwny sen. Widziałam grubego, czarnego pająka w oku mojego Taty. Wiem, dziwna sprawa. Jako, że ja sama boję się pająków, od razu zareagowałam na niego obrzydzeniem i piskiem (oczywiście sennym). Po chwili obudziłam się i szybko sprawdziłam znaczenie tego snu. Oto co znalazłam:
Sen o pająku oznacza, że będziesz staranny i energiczny w swojej pracy; zgromadzisz też w zadowalającej mierze fortunę,
Widzieć dużego, stojącego naprzeciw ciebie pająka – to znak szybkiego majątkowego awansu, jeśli nie pozostajesz w niebezpiecznych kontaktach.
Jeżeli wyobrażasz sobie, że uciekasz przed dużym pająkiem oznacza to, że utracisz majątek przy lada okazji.
Dla młodej kobiety śnić, że widzi pełzające wokół niej pająki – to zapowiedź, że jej fortuna i widoki na szczęście ulegną poprawie; otoczą też ją nowi przyjaciele.
(źródło: http://www.sennik.info/sennik-pajak.html) 


Ciekawe, co nie? Niby trzy zapowiedzi sukcesu, a jedna porażki... Pozostawię to bez komentarza. Wiadomo, którą opcję bym sobie życzyła, ale jak będzie pokaże życie. Chociaż gdzieś głęboko w duszy czuję, że to znak czegoś złego... dlatego mnie to tak nurtuje.

Jeśli już o pająkach mowa - ta piosenka pozwala mi zapomnieć o złym śnie i skutecznie poprawia mi humor od rana. Włączam ją na fulla i śpiewam razem z Czekoladką (Bartuś bardziej krzyczy niż śpiewa, no ale... ;))


Baaaardzo polecam. Uwielbiam HooplaKidz na równi z MuffinSongs i SuperSimpleSongs :) Czekoladka z kolei w zależności od dnia - dzisiaj kocha HK, a jutro MS :) i złości się niesamowicie, gdy nie wiem, które dzisiaj są w jego mniemaniu super ;p
 

***

5 komentarzy:

  1. niby fajna zapowiedź, a niby ostrzeżenie :-/

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja bym to też raczej odebrała jako zapowiedź nieciekawych wydarzeń. Ale podobno sny tłumaczy się na odwrót ;) Bądźmy dobrej myśli. Mi się kiedyś śnił taki duży kolorowy pająk, który się do mnie uśmiechał ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Nominowałam Cię do zabawy Liebster Blog. Będzie mi miło, jeśli weźmiesz w niej udział. Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :)