piątek, 6 kwietnia 2012

Brum brumowy fotelik.

Na wstępie pragnę podziękować za wszystkie rady na temat fotelika. Jesteście niezastąpione. Między innymi, dzięki Wam, Czekoladka w końcu doczekała się swojego całkiem "dorosłego" fotelika samochodowego. Że tak powiem, to była konieczność, bo niegodnym było nieposiadanie takiego sprzętu przy trzech samochodach w domu oO. Jesteśmy rodziną, którą ciężko utrzymać w domu, uwielbiamy podróżować z Bartusiem i pokazywać mu różne zakątki naszej okolicy. Co prawda, ostatnio pogoda nie zachęca do wypadów za miasto, ale wraz ze wzrostem temperatury takie przejażdżki będą codziennością :))) Na szczęście, sprytna Babcia z Dziadkiem, udali się do centrum w celu zakupienia osobistego samochodowego tronu dla Małego Czekoladowego Pasażera. I tym sposobem w naszym malutkim mieszkaniu, tymczasowo (wkrótce zajmie miejsce w samochodzie) zamieszkał ten oto kolega.


Za radą Mamy Kini, zwróciliśmy uwagę na funkcję siedzącą i półsiedzącą - w powyższym modelu istnieje możliwość zmiany poziomu nachylenia fotelika, dzięki czemu z łatwością będzie można "operować" śpiącą Czekoladką. Kolory są ciemne, ale wiemy jak łatwo w trasie o zabrudzenia, dlatego akurat to nie jest problemem. Tym bardziej, że zawsze podkładamy pod plecki ręczniczek, który rozjaśni brum brumowy tron. Reakcja Bartusia była cudowna, po usadzeniu go w foteliku, w celu dopasowania długości pasów itp., Simba  tak się rozgościł, że nie chciał z niego wyjść. Zadowolony siedział w środku z małym brum brumem w rączce i czekał na dalszy rozwój wydarzeń. Hahaha, niestety ku jego niezadowoleniu, w dniu dzisiejszym nie było przejażdżki, ale jak to się mówi... co się odwlecze, to nie uciecze :) Tym bardziej, że idzie lato i nowy nabytek będzie częsty w użyciu :-) W planach mamy - góry, zoo, morze i dużo innych, bliższych i dalszych wypadów ;-] Wszak nasze życie to ciągła przygoda, u nas na nudę nie ma czasu... :))))


***

5 komentarzy:

 1. bo najważniejsze jest bezpieczeństwo, ale i wygoda wnusia też jest ważna:)a uśmiech radości - bezcenny:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Radosnych, rodzinnych Świąt! Spokoju i pogody ducha!
  Pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i również życzę Wesołych, rodzinnych Świąt Wielkanocnych :) Pozdrawiam :)

   Usuń
 3. Bardzo fajny fotelik :) Gdzie można taki dostać? :D Czas najwyższy zaopatrzyć się w tego typu akcesoria do przewozu malucha autem, gdyż już powoli wiek mego berbecia zbliża się do odpowiedniego progu :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :)